1351/622
Bordlampe med fod og justérbart stel af sortlakeret metal, forsynet med plisseret skærm af akryl. Udført hos Le Klint. Max. H. 55.
Smuds. Almindelig brugsslitage. Ridser. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 17. december 2013
Vurdering
Hammerslag
10 bud