1503/567
Fad af poleret bronze, yderside med kanelleret mønster. Stemplet Tinos Bronce, Made in Denmark. H. 5,2. Diam. 28,9.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 13. januar 2015
Vurdering
Hammerslag
17 bud