1451/850
Ole Schwalbe (f. Brønshøj 1929, d. København 1990)
Blå komposition. Sign. Ole Schwalbe 76, 273/300. Litografi i farver. Bladstørrelse 75×55.
Papiret er gulnet. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 16. december 2014
Vurdering
Hammerslag