861/10
I. L. Jensen (f. København 1800, d. sst. 1856)
Hvide og lyserøde roser på en karm. Sign. I L. Jensen. Olie på træ. 22×28,5.
Malerier, 24. november 2015
Vurdering
Hammerslag