11946/123
Dansk maler, ca. 1800
Scene fra antikken. Usign. Sortkridt, lavering og hvidt på præpareret papir. 21×33. Uindrammet.
Aldersrelaterede patina. I gennemgående god stand.
Kunst, antikviteter & design, 14. november 2019
Vurdering
Hammerslag
12 bud