1619/​1682

Prinsesse Eugénie af Sverige og Norge (f. 1830, d. 1889)

“Kan du inta tala?”. Figur af bisquit, Gustavsberg. 20. årh.s begyndelse. H. 20. L. 32.

To fingre mangler, flere små afslag.

Varia, 12. maj 2016

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

250 DKK

250 DKK