1451/1189
Safir- og rubinarmbånd af hvidguldsforgyldt sterlingsølv prydet med talrige facetslebne safirer og rubiner. L. ca. 18 cm. Ca. 2012.
Dette emne handles i fuldmoms
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 17. december 2014
Vurdering
Hammerslag