869/​424

Signeret helsilke Qum tæppe, Persien. Klassisk jagtsceneri. Signeret: Kashi Zadeh Qum. Ca. 1,1 mio. kn. pr. m2. 21. årh. 146×102.

Orientalske tæpper, 30. november 2016

Vur­dering

25.000 DKK

Hammerslag

28.000 DKK