869/424
Signeret helsilke Qum tæppe, Persien. Klassisk jagtsceneri. Signeret: Kashi Zadeh Qum. Ca. 1,1 mio. kn. pr. m2. 21. årh. 146×102.
Orientalske tæpper, 30. november 2016
Vurdering
Hammerslag