2420/2044
Oyster perpetual datejust af stål. Ref. 179160. Mekanisk værk med automatisk optræk. Rolex lænke af stål omkreds ca. 16,5 cm. Ø 26 mm. 2009.
Garantibevis, æske og 1 ekstra led medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Uret fungerer, men der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med en del brugsridser på kasse og lænke.
Vurdering
Hammerslag
1156863 |