2421/1196
Halskæde af sterlingsølv prydet med vedhæng af forgyldt sterlingsølv. Vedhæng B. 5 cm. L. 9,6 cm. L. ca. 70 cm.
Original æske medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
17 bud