1322/217
Københavnsk Louis XVI spejl i ramme af mahogny, med portalformet top og todelt spejlfelt. Ca. 1800. H. 185. B. 65.
Brugsslitage, patina og mindre finérskader.
Ældre malerier og møbler, 27. maj 2013
Vurdering
Hammerslag