1323/9122
Raymond Subes, stil (f. Paris 1893, d. Etampes 1970)
Konsolbord af gråpatineret jern med plade af granit, indlagt i mosaik med sten og marmor. H. 74. B. 104. D. 36.
Enkelte ridser og mærker. Brugsslitage.
Interior, 6. juni 2013
Vurdering
Hammerslag
20 bud