2419/872
Dansk møbeldesign
Spisebord med stel af stål. Top af teak. H. 74. L. 170. B. 80.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Rust på stel. Top og stel ej original samhørende.
Vurdering
Hammerslag