1327/1687
Et par franske prydvaser af porcelæn dekorerede i farver og med guld med galante scener og bronzemonteringer. Faux Sevres stempler. 19. årh. H. 46 cm. (2)
Ene låg limet, Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 4. juli 2013
Vurdering
Hammerslag
16 bud