1322/122
Et par lampetter af forgyldt bronze, hver med tre lysarme. Empire form, 19. årh. H. 23. B. 25. (2)
Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 27. maj 2013
Vurdering
Hammerslag
10 bud