1951/794
Dansk design
Justérbar bordlampe af messing og brunlakeret metal. 1960'erne. H. 21.
Stand
Brugsslitage. Nogle ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Auktion
Moderne kunst og design, 17. december 2019
Kategori
Vurdering
Solgt
Hammerslag
2 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|