318/13
Bang & Olufsen
“Beocenter 2”. Musiksystem med CD/DVD og radio samt medfølgende beslag. (2)
Proveniens: Sælges på begæring af Statsadvokaten for Særlig Økonomisk og International Kriminalitet.
Antagelig PIN-kode låst
Typenr.: 2802 Itemnr.: 1280030 Serienr.: 20774864
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker. Ledninger mangler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Tvangssalg, 12. december 2016
Vurdering
Hammerslag
13 bud