1407/1572
Carlo Berthelsen (, 20. årh.)
Siddende grønlænderpige med fisk. Figur af ler. Sign. Carlo Berthelsen 1941. H. 29 cm.
Varia, 13. februar 2014
Vurdering
Hammerslag