1246/1675
Potageske, tre frokostgafler, to sauceskeer og to serveringsskeer af sølv. Bl.a. Dobbeltriflet. Vægt ca. 570 gr. 19.-20. årh. (8)
Hovedparten graveret. Buler, ridser og mærker.
Varia, 15. november 2012
Vurdering
Hammerslag