1418/​113

Et par lampeborde af mahogni med montering af forgyldt bronze, sider med skuffe og udtræksplade. Fransk rokoko form, 20. årh. H. 70. B. 40. D. 27. (2)

Ridser og mærker. Brugsslitage. Finérskader.

Ældre malerier og møbler, 28. april 2014

Vur­dering

3.000 DKK

Hammerslag

1.550 DKK

1.550 DKK
1.500 DKK