1418/113
Et par lampeborde af mahogni med montering af forgyldt bronze, sider med skuffe og udtræksplade. Fransk rokoko form, 20. årh. H. 70. B. 40. D. 27. (2)
Ridser og mærker. Brugsslitage. Finérskader.
Ældre malerier og møbler, 28. april 2014
Vurdering
Hammerslag