1311/1638
Røgelseskar, beholder, skål samt stand af patineret bronze og jern. 19.-20. årh. H. 10–20. (4)
Beholder og skål med huller. Mindre buler, ridser og mærker.
Varia, 14. marts 2013
Vurdering
Hammerslag