Bruun Rasmussen Kunstauktioner
Absolut sidste frist!

Internationale repræsentanter

Vores internationale repræsentanter varetager Bruun Rasmussens interesser i udlandet.

 

Sverige

Peter Kleberg

+46 (0) 721 777 291 / pek@bruun-rasmussen.dk

Tyskland

Finn Meesenburg

+45 8818 1233 / fme@bruun-rasmussen.dk

Frankrig, Paris + Belgien

Ditte Herborg Krogh

+33 6 61 85 45 64 / dhk@bruun-rasmussen.dk

 

Luxembourg & Sydfrankrig

Peter Koch
+45 4045 3403 / p.koch@bruun-rasmussen.dk

Læs mere om vores service i Provence

 

Spanien, Marbella

Karin Frijs
+34 9 5282 4898 / k.frijs@bruun-rasmussen.dk

Spanien, Costa del Sol

Vagn Erik Krogsøe
+45 2445 1224 / vek@bruun-rasmussen.dk

 

Italien, Milano

Jeannette Ida Møller
+39 340 053 9219 / j.moller@bruun-rasmussen.dk

 

 

USA, New York

Rikke Lunau Storm
+1 917 930 5543 / rs@bruun-rasmussen.dk

USA, Boston

Benedicte Hallowell
+1 617 566 7333 / b.hallowell@bruun-rasmussen.dk

Thailand

Anders Normann
+66 818 177 273 / normann@bruun-rasmussen.dk

 

For yderligere information, kontakt venligst:

Kundeservice: +45 8818 1111· kundeservice@bruun-rasmussen.dk

 

 

‹ Tilbage

› Bredgade  
Bredgade 33
DK-1260 København K
Tel. +45 88 18 11 11
Fax +45 88 18 11 12
› bredgade@bruun-rasmussen.dk  
› Havnen  
Sundkrogsgade 30
DK-2150 Nordhavn
Tel. +45 88 18 11 11
Fax +45 88 18 11 12
› havnen@bruun-rasmussen.dk  
› Baltikavej  
Baltikavej 10
DK-2150 Nordhavn
Tel. +45 88 18 11 11
Fax +45 88 18 11 12
› baltikavej@bruun-rasmussen.dk  
› Aarhus  
Søren Frichs Vej 34D
DK-8230 Åbyhøj
Tel. +45 88 18 11 00
Fax +45 88 18 11 12
› aarhus@bruun-rasmussen.dk  
Fortrolighedspolitik Om Bruun Rasmussen Kontakt os Nyhedsbrev Mobilvisning