Bruun Rasmussen Kunstauktioner
Absolut sidste frist!
| › Opret ny kunde   › Log ind |  

Kontakt Bruun Rasmussen

 

Bruun Rasmussen Bredgade

Bredgade 33
DK-1260 København K

Tlf. +45 8818 1111
Fax +45 8818 1112
E-mail bredgade@bruun-rasmussen.dk

Åbningstider:

Afdelingen holder åbent i forbindelse med
de internationale auktioner fra mandag før
eftersynet starter og indtil 14 dage efter
auktionen er afsluttet:

Mandag - fredag kl. 10 – 17

For vurdering og indlevering henvises til
Sundkrogsgade 30 i Københavns Nordhavn.

 

Bruun Rasmussen Havnen

Sundkrogsgade 30
DK-2150 Nordhavn

Tlf. +45 8818 1111
Fax +45 8818 1112
E-mail havnen@bruun-rasmussen.dk

Åbningstider:

Mandag – fredag kl. 10 – 17

Lørdag kl. 10 – 14

Bruun Rasmussen Baltikavej

Baltikavej 10
DK-2150 Nordhavn

Tlf. +45 8818 1111
Fax +45 8818 1112
E-mail baltikavej@bruun-rasmussen.dk

Åbningstider:

Mandag – fredag kl. 10 – 17

Lørdag kl. 10 – 14

NB: Fredag kl. 15:30 – 17 og
lørdag kl. 10 – 14
kun åbent for
udlevering – ikke for vurdering.

 

Bruun Rasmussen Aarhus

Søren Frichs Vej 34D
DK-8230 Åbyhøj C

Tlf. +45 8818 1100
Fax +45 8818 1101
E-mail aarhus@bruun-rasmussen.dk

Åbningstider:

Mandag – fredag kl. 10 – 17

Lørdag kl. 10 – 14

 

Kundeservice

Tlf. +45 8818 1010
E-mail kundeservice@bruun-rasmussen.dk

Kommissionsbud

Tlf. +45 8818 1013 · Fax +45 8818 1112

Katalogbestilling

Bestilling online

Tlf. +45 8818 1010
E-mail kataloger@bruun-rasmussen.dk

Vurdering

Vurdering online

Transport

Tlf. +45 8818 1055
E-mail transport@bruun-rasmussen.dk

Teknisk support

Tlf. +45 8818 1114
E-mail support@bruun-rasmussen.dk

Mandag - torsdag kl. 10 - 17

Fredag kl. 10 - 15.30

 

‹ Tilbage

› Bredgade  
Bredgade 33
DK-1260 København K
Tel. +45 88 18 11 11
Fax +45 88 18 11 12
› bredgade@bruun-rasmussen.dk  
› Havnen  
Sundkrogsgade 30
DK-2150 Nordhavn
Tel. +45 88 18 11 11
Fax +45 88 18 11 12
› havnen@bruun-rasmussen.dk  
› Baltikavej  
Baltikavej 10
DK-2150 Nordhavn
Tel. +45 88 18 11 11
Fax +45 88 18 11 12
› baltikavej@bruun-rasmussen.dk  
› Aarhus  
Søren Frichs Vej 34D
DK-8230 Åbyhøj
Tel. +45 88 18 11 00
Fax +45 88 18 11 12
› aarhus@bruun-rasmussen.dk  
Fortrolighedspolitik Om Bruun Rasmussen Kontakt os Nyhedsbrev Mobilvisning