2420/790
Dansk møbeldesign
Par skænke af eg, hver med to låger. 1970'erne. H. 69. B. 90. D. 42. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 14. maj 2024
Vurdering
Hammerslag