Egon Schiele (f. Østrig 1890, d. Wien 1918)
“Erotica”, 2007. Delvist tryksign. S. og Egon Schiele, 1910–1918. Udgivelse af Jane Kallir med 20 litografiske tryk. Værket er udgivet i 1200 eksemplarer, dette er nr. 694. Udgiver Anthèse Editions. Kasette 50×33.
Tilhørende original kassette. Uåbnet.
I perfekt stand.
26 bud
4300 (Autobud) | ||
851394 | ||
4300 (Autobud) | ||
851394 | ||
4300 (Autobud) | ||
851394 | ||
4300 (Autobud) | ||
851394 | ||
4300 | ||
848183 (Autobud) | ||
4300 | ||
848183 | ||
4300 | ||
848183 (Autobud) | ||
4300 | ||
848183 (Autobud) | ||
4300 | ||
848183 (Autobud) | ||
4300 | ||
848183 (Autobud) | ||
4300 | ||
848183 (Autobud) | ||
820209 | ||
848183 | ||
888283 | ||
315020 |