1304/205
Fem stole; Et par engelske armstole af mahogni, en armstol med skjoldformet ryg og et par empire form armstole. 19. årh. (5)
Brugsslitage. Ridser og mærker.
Ældre malerier og antikviteter, 21. januar 2013
Vurdering
Hammerslag