1412/​1526

Engelsk cocktail shaker af pletsølv. 20. årh. Mrk. English silverhouse. H. 32 cm.

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

Varia, 20. marts 2014

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

500 DKK

500 DKK