1412/1526
Engelsk cocktail shaker af pletsølv. 20. årh. Mrk. English silverhouse. H. 32 cm.
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Varia, 20. marts 2014
Vurdering
Hammerslag