1418/841
Dansk design
Lysekrone med tre vaseformede skærme af opalglas, ophængt i ramme af teak. Ubekendt producent. H. 62. Diam. 37.
Almindelig brugsslitage. Enkelte ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 29. april 2014
Vurdering
Hammerslag
13 bud