854/189
Fransk gueridon af rosentræ, top med Sevres plakette af porcelæn, montering af forgyldt bronze. 19. årh.s midte. H. 78. Diam. 50.
For konditionsrapport kontakt afdeling.
Møbler, varia og tæpper, 25. februar 2015
Vurdering
Hammerslag