1308/1558
Kandisskrin af hvidt glas med montering af forgyldt metal, med lås. 19. årh. H. 9 cm. B. 8 cm. L. 11
Fremstår med alders- og brugsslitage. Nøgle medfølger.
Varia, 21. februar 2013
Vurdering
Hammerslag