1302/1595
Cohr skål af sølv med gennembrudte håndtag samt skål af sølv. 20. årh. Vægt ca. 455 gr. L. 27. Diam. 20. (2)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Skål med gennembrudte håndtag graveret.
Varia, 10. januar 2013
Vurdering
Hammerslag
11 bud