1516/4457
Schleswig-Holstein. 1865. 2 Schilling, blå. Pænt mærke stemplet i “FL”ENSBURG 17/10.65. Michel: EURO 300. Signeret Møller BPP.. [ 11 ] [ ⊙ ]
Frimærker, 19. april 2015
Vurdering
Hammerslag