1415/668
Jens Uffe Rasmussen (f. Dalum-Hjallese 1948)
Tre landskaber. Alle sign. Jens Uffe Rasmussen 85, 10/20. Litografier i farver. Lysmål 32×41. (3)
Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 8. april 2014
Vurdering
Hammerslag