1703/1541
Engelsk log af messing. Udført hos Walker Excelsior IV log. I tilhørende trækasse. 20. årh.s begyndelse. H. 22. Propel L. 28.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Varia, 19. januar 2017
Vurdering
Hammerslag
40 bud