1703/537
Tim Noble & Sue Webster (, f. Stroud 1966; f. Leicester 1967)
“Double Double Vision Vision”. Sign. Noble & Sue W, 85/100. Litografi. Bladstørrelse 69×99.
Enkelt mindre afslag på ramme. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 17. januar 2017
Vurdering
Hammerslag