1422/64
Janus la Cour (f. Ringkøbing 1837, d. Odder 1909)
Træer. Studie. Usigneret. Betegnet på bagsiden Janus la Cour. Olie på lærred. 32×28.
Behov for let overfladerensning.
Ældre malerier og møbler, 26. maj 2014
Vurdering
Hammerslag
39 bud