1710/248
Et par prismelampetter af forgyldt bronze, hver med tre lysarme og bundplader af blåt glas. Empire form, 20. årh. H. 15. B. 30. D. 34.
Ældre malerier og møbler, 6. marts 2017
Vurdering
Hammerslag