1703/578
Fernandez Arman (f. Nice 1928, d. New York 2005)
Komposition med violin. Sign. Arman, 135/150. Litografi i farver. Bladstørrelse 97×67. Uindrammet.
Moderne kunst og design, 17. januar 2017
Vurdering
Hammerslag