1507/1682
Märklin Schnelltriebwagen 3025, Guterzuglokomotive 3027, Lokomotive mit schlepptender 3005, Diesellokomotive 3064 og 3021, samt 15 gods- og passagervogne. Medfølger tre kasser skinner, signaler, transformator m.m. Ca. 1960.
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Brugsslitage herunder ridser og mærker. Anløben.
Varia, 12. februar 2015
Vurdering
Hammerslag
18 bud