1345/188
Dansk bord af egetræ, med kugleben hvorimellem sprosser. Barok form, 20. årh. H. 82. L. 138. D. 80.
Brugsslitage.
Ældre malerier og møbler, 4. november 2013
Vurdering
Hammerslag