1642/1530
Sparebøsse af bemalt metal “Clown Bust”. H. 18 cm.
Mangler bund. Mindre buler, ridser og mærker. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 20. oktober 2016
Vurdering
Hammerslag