1246/1587
En samling lommeure af sølv og metal, skiver bl.a. mærket O. Hedin, Molnija og Veridica Watch, et værk med kompas. 19.-20. årh. Kassediam. 45–51 mm. (10)
Der garanteres ikke for funktionaliteten. Fremstår med alders- og brugsslitage. Defekter. Flere optræksnøgler medfølger.
Varia, 15. november 2012
Vurdering
Hammerslag
16 bud