2418/67
Ubekendt kunstner, 19. årh.
Et par blomsteropstillinger. Usignerede. Olie på lærred. Hver 95×71. (2)
Talrige krakeleringer. Behov for let overfladerensning. Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 29. april 2024
Vurdering
Hammerslag